předvýběr.cz

Provozní náměstek

Zveřejněno 15.12.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá chovem a výcvikem koní, plemenitbou pro zemský chov a zajištěním testace hřebců, hledáme vhodného kandidáta na pozici Provozní náměstek.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za za plnění úkolů stanovených organizačním řádem týkající se chovu koní a všech zootechnických směrnic organizace
  • Řízení, koordinace, odborné vedení a kontrola činnosti přímých podřízených zaměstnanců, přičemž přímý podřízení zaměstnanci jsou vedoucí dvora a výcviku střediska sídla organizace v Tlumačově a dále vedoucí středisek Tlumačov – Skály a Buňov.
  • Zodpovědnost za plnění funkce chovatelského zařízení dle oprávnění k činnosti uvedené v zákoně č.154/2000 Sb., plemenářský zákon ve znění pozdějších předpisů, a to konkrétně podle §7 plemenářského zákona – k provádění kontroly užitkovosti, výkonnostních zkoušek, výkonnostních testů a posuzování teplokrevných chladnokrevných koní.
  • Komplexní řízení a koordinace úkolů spojených s plánovanými jak chovatelskými, tak sportovními akcemi organizace (kalendář akcí na daný rok, výstavy, přehlídky, kulturní, společenské a tradiční akce včetně sportovních akcí)
  • Řízení a koordinace a spolupráce s dalšími rezortními organizacemi MZe v oboru chovu koní, se ZH Písek s.p.o. a NH Kladruby nad Labem s.p.o., služby testace, výroby zmrazených inseminačních dávek, nájem a výpůjčka hřebců, účast na společensko-kulturních akcích (Chovatelský den, Den starokladrubského koně apod.) Zodpovídá za jejich splnění.
  • Zodpovědnost za naplňování koncepce chovu koní organizace, za průběžné vyhodnocování (navržení potřebných korekční opatření), dále zodpovědnost za provoz, pravidelné kontroly a opravy veškerých automobilů a mechanizace užívaných organizací.
  • Nastavení systému organizace senoseče a lisování slámy, provádí kontrolu organizace senoseče a lisování slámy (průběžné vyhodnocení, navržení potřebných korekčních řešení).
  • Zodpovědnost za BOzP a PO organizace.
  • Návrh a schválení ředitelem organizace investice a opravy (spojené s dopadem do zootechnické praxe chovu a odchovu koní organizace a do organizace všech akcí pořádaných organizací).
  • Zabezpečuje plnění dalších úkolů dle pokynů ředitele organizace.

Požadavky:

  • Vzdělání: SŠ/VŠ zootechnického zaměření
  • Nezbytné předpoklady: dlouhodobá praxe u koní nebo obdobná zootechnická zkušenost, zkušenost s řízením kolektivu zaměstnanců, manažerské zkušenosti, velmi dobrá uživatelská práce s PC (MS Office – min. word, excel, power point), webový prohlížeč, e-mail atd.
  • Další předpoklady: znalost a odbornost dle § 7 plemenářského zákona a související legislativa s chovem koní.
  • Osobnostní předpoklady: pečlivost, důslednost, samostatnost, odpovědnost, logické uvažování, pozitivní přístup a chuť se učit novým věcem, umět pracovat i pod časovým tlakem.
  • Komunikační předpoklady
  • Anglický nebo německý jazyk – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok, následně 2 x krát prodloužení a následně uzavření smlouvy na dobu neurčitou, zkušební doba dle Zákoníku práce)
  • Benefity: služební vozidlo pro soukromé účely, služební notebook, 25 dní dovolené, stravenky (100 Kč), příspěvek na osobní potřeby a zájmy zaměstnance dle vyhlášky a směrnice FKSP v platném znění, možnost dalšího vzdělávání (školení, kurzy, semináře apod.)
  • Nástup možný od 1.2.2022
  • Platové ohodnocení: 12. platová třída (případně příplatky za práci ve dnech pracovního volna nebo výběr náhradního volna po vzájemné dohodě)
  • Místo výkonu práce: Tlumačov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Zlín
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..