předvýběr.cz

Projektový koordinátor – překladatelské a jazykové služby

Zveřejněno 14.12.2021

Pro našeho klienta, překladatelskou a lokalizační firmu s 20letou tradicí v Brně, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový koordinátor – překladatelské a jazykové služby.

Náplň práce:

  • budete komunikovat se zákazníky v angličtině, řídit tým interních a externích překladatelů a korektorů na dlouhodobých i drobných zakázkách
  • budete spolu s dalšími kolegy zajišťovat kvalitní překlady a zároveň se seznámíte s nejnovějšími produkty, které teprve přicházejí na trh
  • budete řešit různorodé požadavky českých a zahraničních zákazníků a přemýšlet, co se na naší práci dá zlepšit
  • budete mít dobrý pocit z toho, že špičkoví zákazníci z oboru IT nebo medicíny dostanou to nejlepší, co umíme

Požadavky:

  • dobré počítačové i jazykové znalosti,
  • logické uvažování a organizační schopnosti,
  • chuť učit se nové věci,
  • znalosti nástrojů CAT a principů projektového řízení rozhodně pomohou, ale to, co bude chybět, se naučíte v průběhu zaškolení
  • min SŠ vzdělání s maturitou
  • angličtina na pokročilé úrovni pro každodenní písemnou komunikaci s klienty
  • výhodou nadstandartní znalost MS Office výhodou a dalších IT programů

Nabídka:

  • rozmanitá práce na HPP
  • odpovídající finanční ohodnocení + roční prémie dle výkonu firmy, zpravidla ve výši 13. platu,
  • stravenky
  • příspěvek na volnočasové aktivity dle vlastního výběru
  • týmové sportovní akce
  • vybavená kuchyňka, pitný režim
  • občasná možnost práce formou home-office
  • místo výkonu práce: Brno – Královo Pole
  • možnosti nástupu ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..