předvýběr.cz

Project Manager – stínící technika - Morava

Zveřejněno 15.11.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se dodávkami stínící techniky (žaluzie, markýzy, rolety, pergoly) pro administrativní budovy a rodinné domy, hledáme nového kolegu na pozici Project Manager.

Vaše náplň práce:

  • Řízení, koordinace a monitoring realizační části zakázek (v rámci celé Moravy, především pak Brno a blízké okolí)
  • Podílení se na zhotovování technické dokumentace k jednotlivým zakázkám
  • Odsouhlasování výkresové dokumentace s architektem/projektantem a zákazníkem
  • Kontrola dodržování harmonogramu a klíčových termínů
  • Kontrola kvality při realizaci zakázky
  • Aktivní komunikace se zákazníkem a dodavateli
  • Odpovědnost za úspěšnou realizaci zakázek
  • Organizování a vedení projektového týmu

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (nejlépe obor strojírenství, stavebnictví)
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Základní znalost programu AutoCAD (pro čtení a drobné úpravy v programu)
  • Uživatelská úroveň MS Word, Excel, Outlook, Internet
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Výborné vystupování, profesionální přístup, schopnost prezentace
  • Dravost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, pečlivost, preciznost, zodpovědnost
  • Schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce
  • Řidičské oprávnění sk. B – cestování v rámci svěřených zakázek
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na prestižních projektech (Kampus MU Brno-Bohunice, Trinity Brno, FIT Brno-Královo Pole, IBM Brno-Královo Pole, atd.)
  • Zaškolení a podporu od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Plat dle Vašich zkušeností, roční prémie dle Vašich výsledků
  • Služební telefon s neomezeným voláním
  • Po zapracování osobní automobil a notebook i pro soukromé účely
  • Sleva na firemní výrobky
  • Za každý odpracovaný kalendářní rok u společnosti 1 den dovolené navíc (max. 25 dní)
  • Místo výkonu práce – kancelář Lipůvka, stavby v rámci celé Moravy (především Brno a blízké okolí)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Blansko
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..