předvýběr.cz

Product Data Automation Specialist

Zveřejněno 20.09.2022

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která působí v oblasti spojovacího materiálu a nabízí sortiment průmyslových výrobků, nářadí a bezpečnostních produktů od renomovaných výrobců, hledáme vhodného kandidáta na pozici Product Data Automation Specialist.

Mezi hlavní zákazníky společnosti patří výrobci strojů a zařízení (OEM) a společnosti zabývající se opravami a údržbou (MRO), pro které kromě kvalitních produktů a služeb společnost zajišťuje také komplexní dodavatelská řešení (VMI) a hladký chod jejich podnikání.

Baví Vás zkoumat a zlepšovat procesy a svými vynálezy ulehčovat lidem práci?

Máte rádi práci s daty, jejich přípravu v SQL a programování ve VBA/Python?

Chcete vidět, že výsledek Vaší práce má smysl a je používán v praxi Vašimi kolegy?

Uvítáte možnost pracovat převážně z domu?

Chcete využít znalost angličtiny v práci?

Rádi pracujete v otevřeném kolektivu v neformálním prostředí, kde se každý názor počítá?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • analyzování a zjednodušování procesů s využitím dat přes SQL a VBA/Python
  • programování aplikací, které ulehčí Vašim kolegům
  • podporování svých kolegů inovativními nápady, jak využít data v praxi
  • komunikace s kolegy z různých oddělení, například z prodeje, nákupu, pro získání informací a zpětné vazby na programy a vylepšení, které budete mít na starosti

Požadujeme:

  • bakalářské vzdělání v oboru ekonomie, matematika, statistika, informační technologie, apod
  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s SQL a VBA
  • zkušenosti s programováním v Pythonu velkou výhodou
  • proaktivita, samostatnost a prozákaznický přístup

Nabízíme

  • slevu na firemní výrobky/služby
  • firemní notebook
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • dovolená 5 týdnů
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • sick days
  • možnost občasné práce z domova
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Šlapanice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-venkov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Bakalářské

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..