předvýběr.cz

Prodejce – materiály pro výrobu nábytku

Zveřejněno 13.06.2022

Pro našeho klienta, lídra na trhu s materiály pro výrobu nábytku, hledáme nové kolegy na pozici Prodejce – materiály pro výrobu nábytku (volné víkendy a svátky).

Vaše náplň práce:

  • aktivní řešení požadavků a dotazů našich zákazníků přímo na prodejně v Praze– poradenství zákazníkům v oblasti kompletního sortimentu
  • obsluha zákazníků, prodej zboží na prodejně, přijímání plateb (včetně hotovosti na základě hmotné odpovědnosti)
  • komunikace s účetním oddělením
  • administrace části přijatých objednávek v systému
  • podílení se na každodenním chodu provozovny – průběžný úklid prodejny a pracovního místa, úprava vzhledu provozovny, rozmístění a příprava prezentace produktů atd.
  • pracovní doba: pondělí – pátek ve dvou směnách (střídání po týdnu) – týden 7:00 – 15:30, týden 9:00 – 17:30

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • technické myšlení a obchodního ducha
  • dobré komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům
  • chuť se učit (široký sortiment výrobků)
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání a zázemí společnosti s pevnou pozici na trhu
  • příjemné pracovní prostředí, skvělý tým
  • propracovaný systém zaškolení a podporu od zkušených kolegů
  • plat až 32 000 Kč
  • cafeterie až 5 000 Kč/rok
  • možnost kariérního a osobního růstu podporovaný společností
  • 5 týdnů dovolené
  • pojištění odpovědnosti za škody způsobené při výkonu za zvýhodněných podmínek
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění (300 Kč/měsíc)
  • příspěvek na stravování v průměru 1 000 Kč/měsíc
  • docházkový bonus k platu
  • vánoční bonusy dle výsledku společnosti
  • firemní akce
  • pracoviště: Praha – Dolní Měcholupy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..