předvýběr.cz

Právník

Zveřejněno 03.10.2022

Pro našeho klienta, státní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Právník.

Náplň práce:

  • komplexní výkon právních činností v působnosti státní společnosti, poskytování všeobecných právních služeb a právní ochrany
  • posuzování smluv a dohod a vyhotovování právních stanovisek
  • spolupráce s právním a legislativním odborem a smluvními advokátními kancelářemi
  • příprava návrhů na podání žalob či jiných podání za účelem uplatnění nároku státní společnosti soudní cestou
  • odpovědnost za zveřejňování smluv v registru smluv na MV ČR

Požadujeme:

  • dle zákona – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu – právní obor
  • orientace v obecných právních předpisech
  • dobré organizační schopnosti, výborné komunikační dovednosti v písemném i mluveném projevu
  • zvýšená odolnost vůči stresu, schopnost řešit konfliktní situace
  • znalost nástrojů digitální komunikace
  • předpoklady k samostatné i týmové práci, přesnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita

Výhodou:

  • praxe v oboru požadované práce ve státní správě a samosprávě
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, IS GINIS, CODEXIS)

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • platovou třídu 11 v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb.
  • 5 týdnů dovolené + 4 sick days, kartu MultiSport, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky v hodnotě 100,-Kč, příspěvek na sociální výpomoc
  • možnost přiznání osobního příplatku
  • podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • práci v profesionálním kolektivu v příjemném pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..