předvýběr.cz

Pobočkový správce ICT

Zveřejněno 13.12.2021

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na výrobu kvalitních slévárenských polotovarů, vstřikování plastů a licí stroje vlastní konstrukce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Správce ICT pro pobočku strojírenské společnosti.

Náplň práce:

  • Po seznámení s infrastrukturou, operativou a pobočkovými projekty odpovědnost za IT chod pobočky, a její rozvoj
  • Práce s ERP KARAT Enterprise, O365, Alvao ServiceDesk/Asset Management, Palstat CAQ,VMWARE, Veeam, MES S-DATA, Airwatch MDM, WVD on Azure, Azure cloud (IOT Hub, )
  • Pomoc uživatelům dle ServiceDesk, práce s daty, úprava tiskových sestav, dílčí úprava a vývoj aplikačního SW/HW a různé celofiremní IT projekty s dodavateli

Požadujeme:

  • Znalost správy systémů Microsoft Windows a Windows server
  • Znalost jazyka SQL, .NET předností
  • Velmi dobrou orientaci v oblasti informačních technologií
  • Orientaci v oblasti síťových systémů
  • Znalost Microsoft BI, O364 Cloud předností
  • Minimálně SŠ s maturitou, ideálně technického směru
  • ŘP. sk. B
  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, schopnost týmové práce a komunikace
  • Praxi v oboru minimálně 1 rok

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na projektech s novými technologiemi
  • Příležitost účastnit se na implementaci P4.0 konceptu v průmyslu
  • Zázemí prosperující rodinné české výrobní společnosti
  • Odborná profesionální školení
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace a praxe
  • Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, flexibilní pracovní doba …)
  • Místo výkonu práce – Sutice
  • Možnost nástupu ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost ! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor !

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Semily
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..