předvýběr.cz

Operativní nákupčí

Zveřejněno 13.04.2022

Pro našeho klienta, společnost s více než 30letou tradicí, která nabízí nejrůznější elektropříslušenství a drobné domácí elektro, hledáme vhodnou kandidátku na pozici Operativní nákupčí.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za optimální stav zásob u svěřeného okruhu produktů (analýzy vývoje prodeje, objednávání zboží…)
  • Odpovědnost za OTD (on time delivery) svěřených produktů
  • Vedení obchodní komunikace se svěřeným okruhem dodavatelů v JV Asii (Čína, Hongkong)
  • Pravidelné hodnocení dodavatelů
  • Komplexní odpovědnost za vedení nákupních obchodních případů a za správu související dokumentace
  • Řešení reklamací vůči dodavatelům
  • Spolupráce s produktovým týmem na tvorbě návrhů na zavedení /realizaci nového zboží
  • Práce v interním systému Microsoft Navission a v systému pro řízení zásob

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na pozici nákupčí nebo obdobné pozici je výhodou
  • AJ na pokročilé úrovni (B1/B2 úroveň) zejména pro písemnou komunikaci, občas i mluvenou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativní dovednosti na vysoké úrovni
  • Pečlivost a odpovědnost za výsledky práce
  • Samostatnost

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím segmentu elektropříslušenství
  • Motivující a dynamické pracovní prostředí v oddělení nákupu s dalšími 6 kolegy
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Zaměstnaneckou slevu na firemní produkty
  • Nástup dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Přerov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Přerov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..