předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro oblast střední Evropy

Zveřejněno 27.12.2021

Pro našeho klienta, který je předním poskytovatelem výzkumných databází, elektronických časopisů, e-knih, služeb typu discovery a předplatného.

Více než 70 let spolupracuje s knihovnami a prostřednictvím kvalitního obsahu a technologií jim pomáhá posouvat hranice výzkumu. Jeho technologické platformy s bohatým obsahem a funkcemi slouží potřebám výzkumných pracovníků na všech úrovních, ať už přistupují k produktům v akademických institucích, školách, veřejných knihovnách, nemocnicích, lékařských institucích, korporacích nebo vládních institucích. Hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Obchodního zástupce.

Obchodní zástupce pro oblast střední Evropy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko)

Pracovní náplň:

  • Přímý prodej produktů spol. EBSCO knihovnám a dalším potenciálním obchodním klientům v rámci přiděleného teritoria a trhů
  • Spolupráce s knihovnami vedoucí k maximalizaci jejich spokojenosti, loajality a retence
  • Spolupráce s vedením obchodního oddělení na přípravě obchodních projekcí v rámci daného teritoria a trhů
  • Osobní návštěvy stávajících i potenciálních zákazníků v rámci teritoria
  • Účast na konferencích, setkáních, obchodních výstavách a dalších akcích dle potřeby
  • Průběžné prohlubování a aktualizace znalostí o produktech společnosti a jejich propagace
  • Pomoc při přípravě a vývoji konkrétních prodejních plánů a strategií
  • Poskytování vstupních informací a přehledů při zpracování žádostí v rámci průzkumů trhu, obchodních nabídek, a veřejných zakázek

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Předchozí pracovní zkušenost na podobné pozici (minimálně 2 roky)
  • Zkušenost z prostředí knihoven a knihovních informačních systémů je velkou výhodou
  • Výtečné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti. Schopnost komunikace na všech společenských úrovních
  • Pokročilá znalost práce s osobním počítačem, tabletem a jinými mobilními zařízeními využívanými při denních činnostech obchodního zástupce (emailová komunikace, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint a SharePoint)
  • Pokročilá zkušenost s prací na internetu a s tím související schopnost efektivní prezentace firemních produktů a služeb
  • Řidičský průkaz skupiny B, platný v zemích z přiděleného teritoria
  • Dostatečná ochota a schopnost samostatně cestovat za účelem dosažení stanovených kvót a předpokládaných prodejních cílů
  • Schopnost kultivovaného projevu (vedení prezentací) před publikem čítajícím od jednoho do několika set osob
  • Vysoká míra osobní motivace a schopnost týmové spolupráce i samostatného řešení problémů a běžné pracovní agendy
  • Bydliště v Praze

Požadavky na jazykovou vybavenost:

  • Rodilý mluvčí ČJ nebo SK
  • Aktivní znalost AJ – jedná se o oficiální jazyk společnosti
  • Znalost dalších jazyků z teritoria (např. chorvatštiny, slovinštiny) je výhodou

Nabízíme:

  • Mzdu 70 000 - 80 000 Kč
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Stabilní a dlouhodobou práci v přátelském mezinárodním týmu
  • Výtečné mzdové ohodnocení a provize z prodeje
  • Rozsáhlé možnosti interních školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Služební auto
  • Místo výkonu práce - Prahu 1 – Nové Město

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..