předvýběr.cz

OBCHODNÍ ASISTENT/KA - BACKOFFICE

Zveřejněno 01.11.2022

Pro našeho klienta, společnost, specializující se na spotřební materiál a náhradní díly pro kancelářskou techniku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní asistentka – backoffice.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora nákupního a prodejního oddělení
  • Zadávání objednávek a faktur do firemního systému
  • Finanční analýzy, reporting
  • Komunikace s obchodními partnery (zejména e-mail)

Požadujeme:

  • Znalosti na úrovni min. SŠ
  • Výborná znalost anglického jazyka, další jazykové znalosti vítány
  • Znalost MS Office (zejména dobrá znalost Excel, Word)
  • Schopnost týmové práce
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Trpělivost a vytrvalost dosáhnout zadaného cíle

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodním obchodním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • 23 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč
  • Odměna za každého nového zákazníka a dodavatele, po splnění podmínek
  • Možnost postupu na pozici obch.manažera
  • Pracovní dobu 8:00 - 17:00 hod
  • Místo pracoviště Fryšták

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Zlín
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..