předvýběr.cz

Nákupčí

Zveřejněno 03.08.2021

Pro našeho klienta, výrobní společnost, která se zabývá projekcí i realizací nadstandardních výrobků z hliníku, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Nákupčí.

Náplň práce

  • Vytváření objednávek na dodavatele v rámci ERP systému, hlídání dodacích termínů
  • Zodpovědnost za nákup zboží a materiálu od dodavatelů z celého světa
  • Jednání s dodavateli o cenách a dalších obchodních podmínkách
  • Komunikace s dodavateli, obchodníky, administrativou
  • Aktivní rozvoj dodavatelů
  • Správa zásob a materiálové zajištění výrobních a administrativních procesů
  • Aktivní spolupráce při vývoji nových produktů a nastavování nákupních procesů

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici nebo prokazatelné zkušenosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace s dodavateli)
  • Základní orientace v problematice logistiky
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, interní systém)
  • Vyjednávací schopnosti
  • Velmi dobré organizační schopnosti a znalost nákupních procesů
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Práce v dynamické, rychle se rozvíjející moderní tuzemské společnosti
  • Rodinná atmosféra, super kolektiv
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Vzdělávání
  • Možnost osobního rozvoje
  • Home-office dle individuální domluvy
  • Notebook a telefon i pro soukromé účely
  • Místo pracoviště: Praha – východ (Všechromy)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
Benefity:
Požadované vzdělání:

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..