předvýběr.cz

Marketingový/á specialista/ka - copywriter

Zveřejněno 03.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje internetový obchod s přírodní a bio kosmetikou, eko drogerií, zero waste a jinými produkty do domácnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketingový/á specialista/ka - copywriter.

Náplň práce

  • Textování produktů a článků na webu
  • Psaní článků na blog
  • Analýza klíčových slov a používaní v článcích
  • Etikety na zahraniční produkty
  • Práce s newslettery (plánování a tvorba newsletterů)
  • Správa sociálních sítí (Facebook a Instagram)
  • Spolupráce s blogerkami
  • Spolupráce s PPC specialisty a FB specialisty
  • Focení produktů a výroba bannerů (výhodou)
  • 70% práce tvoří copywriting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Copywriting (SEO copywritting výhodou)
  • Bezchybné ovládaní českého jazyka
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS OFFICE – Word, Excel, Outlook), Facebook a Instagram aplikací
  • Výhodou znalost systému Pohoda, Mailchimp, Google analytics, Wordpress administrační systém
  • Výborné komunikační schopnosti, slušné vystupování
  • Schopnost přizpůsobit se vyššímu pracovnímu nasazení
  • Komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost ke svěřeným úkolům
  • Chuť nadchnout se pro práci a dělat to, co člověka baví, protože není nic důležitějšího

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost příležitostné práce na home office
  • 3 sick days na rok
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Zaměstnanecké ceny produktů
  • Mobilní telefon a notebook
  • Místo výkonu práce: Praha 2 - Vinohrady

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
Benefity:
Požadované vzdělání:

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..