předvýběr.cz

Marketing & Communication pro CZ s SK trh

Zveřejněno 05.08.2021

Pro našeho klienta, společnost, která působí již 65 let na evropském trhu a je evropskou jedničkou v B2B zásilkovém obchodě s obalovými materiály, hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketing & Communication pro CZ s SK trh.

Náplň práce

  • Tvorba tiskových materiálů v české a částečně i slovenské verzi
  • Překlady a korektury textů
  • Optimalizace textů produktů v CRM systému a na webu
  • Analýza a kalkulace cen produktů pro CZ a SK
  • Plánování multi-channel prodejních akcí
  • Dokumentace, analýza a zpracování dat z CRM systému
  • Podpora produktového školení a tvorba prezentací
  • Koordinace PR a správa profilů na sociálních sítích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (ekonomika/marketing/komunikace), bereme také čerstvé absolventy
  • Praxe 2 roky na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
  • Kreativní a aktivní přístup
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka, slovenský jazyk výhodou
  • Velmi dobré znalosti balíčku MS Office – především Excel, Power Point
  • Preciznost, zodpovědnost, smysl pro detail a dodržování termínů
  • Proaktivita a pozitivní postoj

Nabízíme

  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti
  • Fixní mzdu + roční bonus
  • Firemní benefity ( 25 dní dovolené, sick days, příspěvek na stravování, benefit card, teambuildingové akce, vzdělávací kurzy)
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Nupaky (Praha - Východ), doprava ze stanice metra Opatov zajištěna

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Typ pracovního poměru:
Benefity:
Požadované vzdělání:

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..