předvýběr.cz

Manažer nákupu

Zveřejněno 21.11.2022

Pro našeho klienta, nanotechnologickou společnost, která vyvíjí a vyrábí bezpečnostní hologramy pro ochranu dokladů a bankovek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer nákupu.

Náplň práce:

  • udržování vztahů s klíčovými dodavateli a aktivní vyhledávání nových
  • jednání o dodavatelských cenách, platebních podmínkách, a ostatních náležitostí
  • odpovědnost za nákup materiálu, výrobků a služeb
  • příprava nákupní strategie
  • odpovědnost za výběrová řízení, evidenci a hodnocení dodavatelů
  • odpovědnost za proces objednání materiálu, výrobků a služeb dle požadavků výroby, spolupráce s obchodním oddělením
  • řešení reklamačního řízení
  • řízení stavu zásob

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • angličtinu na velmi dobré komunikativní úrovni
  • praxi v oblasti nákupu, orientaci v nákupních procesech
  • pokročilou znalost balíčku MS Office
  • výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti

Co Vám nabízíme:

  • práci pro inovativní firmu s celosvětově unikátními technologiemi
  • perspektivní, dlouhodobou spolupráci ve firmě s velkými ambicemi a potenciálem
  • prostor pro seberealizaci, možnost měnit a vylepšovat
  • využívání homeoffice
  • stravenky, 25 dní dovolené,
  • příspěvky na spoření, kulturu, sport a rekreaci
  • motivační systém včetně příspěvků na pojištění
  • firemní akce
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Husinec – Řež

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-východ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..