předvýběr.cz

Manager/-ka sekretariátu – Asistent/-ka jednatele

Zveřejněno 04.07.2022

Pro našeho klienta, společnost, který se zabývá výrobou kalibrovaných svařovacích trubek a profilů, zpracováním ocelových svitků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manager/-ka sekretariátu - Asistent/-ka jednatele.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení agendy jednatele a pomoc při plánování schůzek, porad, zahraničních návštěv, zahraničních cest
  • Vedení týmu asistentek více firem holdingu
  • Účast na poradách a vedení zápisů z jednání
  • Vyřizování veškeré odchozí a příchozí korespondence (e-maily, dopisy, balíčky atd.) a určování její priority
  • Zajišťování cestovních záležitostí pro vedoucí pracovníky
  • Zpracovávání důvěrných dokumentů, statusových dokumentů
  • Vedení elektronické a papírové evidence tak, aby byla zajištěná přehlednost a snadná dostupnost informací

POŽADUJEME:

  • Komplexní znalost asistentských činností, zkušenosti s vedením administrativně-ekonomické agendy a s organizací chodu kanceláře
  • Schopnost tvořit samostatně směrnice, nařízení a vytvářet controlling procesů v rámci odd. sekretariátu
  • Znalost českého a anglického jazyka na profesionální úrovni (min. úroveň C1)
  • Profesionální znalost MS Office
  • Zkušenosti s PowerBI – výhodou
  • Vynikající organizační schopnosti a time management
  • Samostatnost, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Bezúhonnost a důvěryhodnost
  • Časovou flexibilitu

NABÍZÍME:

  • Perspektivní a zajímavou práci na HPP v stabilní a rostoucí české společnosti
  • Moderní pracovní prostředí v nových kancelářích v Brně
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí
  • Firemní vůz i pro soukromé účely
  • Firemní notebook a mobil
  • Možnost využití jazykových kurzů hrazených firmou
  • Závodní dotované stravování v areálu firmy
  • Možnost mobilních tarifů i pro příbuzné
  • Pohyblivou pracovní dobu
  • Kompletní úvodní zaučení do procesů v jednotlivých společnostech
  • Pojištění osobní zodpovědnosti
  • Přátelské pracovní prostření a různorodou práci
  • Podporující a férový přístup
  • Firemní dny – teambuilding, vánoční večírek
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce : Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..