předvýběr.cz

Koordinační/Projektový pracovník

Zveřejněno 01.02.2023

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Koordinační/Projektový pracovník spadající pod odbor Vládní CERT.

Pokud Vás baví kybernetická bezpečnost, chcete přicházet věcem na kloub a hledat vhodná řešení, tak hledáme právě Vás. Pomůžete tak v České republice pozvednout kybernetickou bezpečnost na vyšší úroveň.

Náplň práce:

V rámci odboru budete součástí týmu specialistů, kteří řeší pestrou agendu. Budete mít na starost koordinaci pracovníků napříč činnostmi, zpracování a reporting provozních a kvalitativních výsledků. Mimo koordinační činnosti, budete též připravovat podklady pro tvorbu podpůrných materiálů na národní úrovni.

  • koordinační činnost při řešení projektů v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • aktivní spolupráce s ostatními oddělení a odbory v rámci sekce kybernetické bezpečnosti
  • spolupráce na tvorbě strategických dokumentů ovlivňujících celou oblast kybernetické bezpečnosti
  • podílení se na tvorbě metodických a podpůrných materiálů
  • konzultace spojené s aplikací zákona o kybernetické bezpečnosti a souvisejících právních předpisů, spolupráce na tvorbě vzdělávacích materiálů pro externí i interní účely
  • koordinace investičních činností v oblasti agendy Vládní CERT

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu (zaměření na IT)
  • zájem o IT/ kybernetickou bezpečnost
  • velmi dobrou orientaci v oblasti informačních a komunikačních systémů
  • všeobecný přehled, kritické a kontextuální myšlení
  • velmi dobrý osobní projev a prezentační dovednosti (veřejná vystupování a prezentace daných projektů)
  • schopnost práce v angličtině (zejména pro technickou dokumentaci)
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • ochotu cestovat v rámci ČR (cca 1-2x měsíčně) i do zahraničí (cca 2-3x do roka)

Výhodou pak bude:

  • znalost zákona o kybernetické bezpečnosti
  • praxe v projektovém řízení ICT projektů
  • znalost SW pro projektové řízení, znalost produktů Atlassian
  • povědomí o penetračním testování
  • povědomí o forenzní analýze a analýze malwaru
  • povědomí o ICS/SCADA systémech
  • znalost některého z programovacích jazyků (Golang, Rust, Python)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní státní instituce
  • možnost pracovat na zajímavých projektech, kde se můžete realizovat a vytvářet věci, které budou mít dopad na fungování institucí a lidí
  • inspirativní práci s přístupem k moderním a často zcela unikátním technologiím
  • vzdělávání podporované organizací (pravidelné jazykové kurzy na pracovišti, odborná školení a kurzy jak v ČR, tak zahraničí)
  • firemní notebook, mobilní telefon
  • stravenky nebo stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • 6 sick days
  • možnost občasné práce z domova
  • FKSP (z fondu lze uhradit příspěvek na Multisport kartu, rekreaci, kulturu, sport, optické pomůcky, péči na úseku zubního lékařství a ortodoncie, příspěvek na zařízení péče o dítě, na očkování a nákup vitaminových produktů, příspěvek na životní pojištění a příspěvek na penzijní připojištění)
  • možnost čerpání výhod z kolektivní smlouvy
  • 12. platová třída (v rozpětí 32 000 – 45 000 Kč dle uznatelné praxe)
  • zvláštní příplatek k platu
  • osobní ohodnocení
  • moderní kanceláře: Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Bakalářské

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..