předvýběr.cz

Key Account Manager

Zveřejněno 12.11.2021

Pro našeho klienta, českou společnost se sídlem v Praze, s více než dvacetiletou zkušeností, hledáme pro doplnění sales týmu do Brna vhodného kandidáta na pozici Key Account Manager.

Náplň práce:

  • Prodávat produkty komunikační a informační technologie:
  1. Systémy pro efektivní externí a interní komunikaci zákazníků
  2. Nástroje pro týmovou spolupráci, procesní a projektové řízení
  3. IT infrastrukturu v podobě hardware pro datová centra a síťových prvků
  4. IT bezpečnostní software a služby, bezpečnostní audity
  5. Vlastní vyvinuté aplikace a software
  • Vyhledávat nové zákazníky a nové obchodní příležitosti
  • Udržovat dobré obchodní vztahy se stávajícími zákazníky
  • Identifikovat obchodní příležitosti, navrhovat vhodná řešení
  • S podpůrnými týmy zajišťovat každodenní operativu

Požadujeme:

  • Zkušenost na pozici Key Account Managera nejlépe v IT oboru
  • Základní přehled v komunikačních a informačních technologiích
  • Schopnost prezentovat a komunikovat se zákazníky v češtině i angličtině
  • Alespoň základní znalost obchodní operativy
  • Jste zkušený řidič s platným řidičským oprávněním sk. B

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou (možnost i spolupráce na IČO)
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • Stabilní a přátelský kolektiv
  • Možnost home-office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Relax room
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta
  • Výuka cizích jazyků a odborné školení
  • Firemní akce
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvku na penzijní připojištění
  • Pět týdnů dovolené
  • Kolárna
  • Místo výkonu práce: Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..