předvýběr.cz

Junior Specialist/ka s empatií a němčinou - 40% Home Office

Zveřejněno 11.03.2022

Pro našeho klienta, českou konzultantskou společnost působící v oblasti plastické chirurgie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior Specialist/ka. Společnost rok od roku roste a pomáhá německým klientům v oblasti plastické chirurgie, kteří chtějí podstoupit zákrok v ČR.

Náplň práce:

  • Přijímat s úsměvem nové poptávky od klientů a seznamovat je s tím, co jim dokážeme nabídnout
  • Objektivní posuzování přání klientů a hledání nejlepších řešení
  • Vedení pestrých telefonátů s klienty, ale také s lékaři a klinikami
  • Starost o pohodlí klienta po celou dobu zákroku
  • Obohacující diskuze v rámci týmu a vyměňování si zkušeností
  • Přispívání dobrou náladou k pozitivnímu duchu firmy

Požadujeme:

  • Empatickou osobnost, která ráda komunikuje a rozvíjí dialog
  • Znalost němčiny (min. C1) pro komunikaci s klienty na denní bázi
  • Nadšení a ocenění, když žádný den nebude stejný
  • Organizační schopnosti
  • Flexibilitu
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Pracovní smlouva na HPP
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení 40 – 60 000 Kč
  • Rozsáhlé benefity: mobil, notebook, stravenky, prémie, provize z obchodu, firemní akce, vlastní organizace práce
  • Zajímavou, kreativní práci v oblasti plastické chirurgie
  • Zajištěnou klientelu, která Vás vždy kontaktuje
  • Přátelský kolektiv
  • Moderní kancelářské prostory
  • Možnost realizace svých podnětů
  • Výborné spojení MHD díky autobusovému nádraží v přímé blízkosti
  • Možnost využít a zdokonalit německý jazyk pod vedením rodilého mluvčího
  • Home Office 2 dny v týdnu (po 3-5 týdnech zaškolení)
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Kutná Hora

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Kutná Hora
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..