předvýběr.cz

HR asistent-ka/specialist-ka

Zveřejněno 06.04.2022

Pro našeho klienta, celosvětovou jedničkou v oblasti značkového oblečení, hledáme vhodné kandidáta na pozici HR asistent-ka/specialist-ka.

Náplň práce:

  • nábor nových zaměstnanců - vyhledávaní, pohovory
  • administrativa spojená s nástupem nových kolegů
  • onboarding
  • spolupráce na HR projektech

Požadujeme:

  • předchozí zkušenost v interním/externím HR (min 1 rok) nebo alespoň vzdělání v oboru HR
  • znalost personální legislativy výhodou
  • příjemné a profesionální vystupování
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • přátelské pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • benefit Cafeterie Edenred
  • plat 30 000 - 35 000 Kč
  • roční osobní ohodnocení (13.mzda) 2x ročně ve výší až 50%
  • docházkový bonus a náborový bonus
  • posilovnu v zaměstnání (je tam i boxovací pytel)
  • obědy za 10 Kč, ovoce, kávu, čaj zdarma každý den
  • vzdělávání a kurzy, jazykový kurz v sídle společnosti
  • slevy na firemní produkty (značkové oděvy a obuv) a další
  • nástup 1.5.2022
  • místo výkonu práce – Praha – Zdiby

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-východ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie/13. plat, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..