předvýběr.cz

Hlavní/samostatná účetní

Zveřejněno 02.01.2023

Pro našeho klienta, českou společnost, který se zabývá pneuservisem a autoservisem se 7 provozovnami v Praze a Středočeským kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní/Samostatná účetní.

Pracovní náplň:

  • Účtování veškerých běžných účetních operací v obchodní společnosti (majetek, sklady, pokladny, banky, saldokonta)
  • Příprava přiznání DPH a kontrolního hlášení
  • Spolupráce na přípravě ostatních daňových přiznání
  • Účtování uzávěrkových operací a příprava roční účetní závěrky
  • Organizační a metodické vedení týmu účtárny
  • Ostatní administrativa spojená s vedením finančního účetnictví a výkaznictví

Co od Vás očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost českého jazyka (rodilý mluvčí) - nepožadujeme znalost cizího jazyka
  • Dobrou znalost českého účetnictví a účetních předpisů a příslušných daní (zejména DPH, daň z příjmu)
  • Praxi v oblasti účetnictví alespoň 5 let na obdobné pozici - zkušenosti s vedením účetnictví a s účetní závěrkou
  • Schopnost samostatně účtovat běžné účetní operace
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • Velmi dobrou znalost práce balíčku MS Office – zejména Excel
  • Základní administrativní zkušenosti – korespondence, tabulky, přehledy
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci, komunikativnost a týmovost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v české společnosti na HPP
  • Plný úvazek, je možná dohoda zkráceného úvazku 7 hod./denně
  • Finanční ohodnocení 45 – 65 000 Kč/měsíc dle zkušeností
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké slevy na služby a zboží
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Praha 10 – Strašnice
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..