předvýběr.cz

Hlavní inženýr

Zveřejněno 30.11.2022

Pro našeho klienta, největšího evropského dovozce lithium-železo fosfátových baterií bez přímé konkurence, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní inženýr.

Nevíte, co přesně si pod velkým bateriovým úložištěm (BESS) představit? Jak to vypadá? K čemu všemu může sloužit? Přesto vás téma moderní energetiky a akumulace láká a už jste o velkých bateriích v distribuční elektrické síti slyšeli? Jsme malý start-up vyčleněný a financovaný stabilní společností a hledáme nové kolegy.

Pojďte nám pomoci rozvíjet svět baterií:

  • Pracoval jste na technické pozici u provozovatele LDS či jedné z distribučních společností či jako energetický specialista v průmyslovém podniku, rozvodně, či výrobně elektrické energie?
  • Máte zkušenost s návrhem či přímo projektováním silnoproudých systémů na nízkém či vysokém napětí?
  • Umíte koordinovat činnost více týmů napříč různými odděleními a dodavateli?
  • Umíte projekt rozdělit na dílčí etapy a koordinovat postup prací?
  • Běžně jste se orientoval v elektrických schématech zapojení?
  • Navrhoval jste silnoproudé rozvaděče, podílel se na jejich výrobě, přípravě či tomu zkrátka rozumíte?
  • Podílel se na instalaci, provozu či servisu fotovoltaických elektráren? Co bude Vaší náplní práce?

Náplň práce:

  • Řízení projektu
  • Převzetí odpovídající části odpovědnosti za strategické směřování produktu
  • Vyhledávání a doporučování nové technologie a prvků pro neustálé zlepšování nových a stávajících produktů
  • Přímá komunikace s externími dodavateli HW, SW
  • Spolupráce při vývoji, během výroby a při oživování nových produktů
  • Technická podpora v průběhu nákupu, výroby, kontroly a uvedení elektrického zařízení do provozu
  • Kontrola termínů dle harmonogramu (technická i ekonomická stránka)
  • Spolupráce na elektro schématech v systémech CAD

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou elektrotechnického zaměření, s praxí v oboru
  • Výbornou znalost práce na PC (MS Office, CAD varianty, Windows)
  • Schopnost rychlého porozumění elektrickým schématům a výkresům
  • Předchozí zkušenosti a/nebo osobním zájmem o technologii nové energetiky, PV a akumulace
  • Slušnou orientaci v elektrotechnických součástkách a modulových rozvaděčových prvcích
  • Flexibilitu, ochotu přizpůsobovat se změnám
  • Schopnost řídit tým
  • Výborné organizační a rozhodovací schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Anglický jazyk není nutný, ale bude podstatnou výhodou

Nabízíme:

  • Klidná a příjemná kancelář
  • Výborný a spolupracující kolektiv
  • Nástup až 70.000 Kč měsíčně (včetně variabilní složky mzdy)
  • Neformální prostředí a žádný škrobený dress code
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office v případě potřeby
  • Spoustu benefitů – 5 týdnů dovolené, sickdays, flexi passy, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění atd.
  • Samoobslužná restaurace hned v přízemí budovy, žádné oschlé bagety z bufáče
  • Nástup možný ihned
  • Kancelář v Praze – Hostivaři, možnost parkování

Informace o pozici

Místo pracoviště:
území Hlavního města Prahy
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..