předvýběr.cz

Fotovoltaik specialista

Zveřejněno 19.09.2022

Pro našeho klienta, propojujícího vědu s komerční sférou a přinášejícího na trh nová řešení, která svým uživatelům pomáhají být o krok napřed, zajímajícího se o inovativní technologie pro budovy, města, energie, životní prostředí a udržitelnost, hledáme na pozici Fotovoltaik specialista.

Náplň práce:

  • Důraz na výzkum, který se dostane až do stádia aplikace v reálném prostředí
  • Práce v mezinárodním týmu na prestižních projektech Horizon 2020 s projektovým konsorciem napříč celou Evropou
  • Možnost vidět souvislosti mezi energetickým zdrojem a celou soustavou nejen v rámci České republiky a mít podíl na tvorbě jejich koncepce
  • Zapojení se do řešení projektů vývoje a aplikace nových technologií a řešení v oblasti fotovoltaiky a decentrální energetiky (akumulace, LDS, komunitní energetika, energeticky plusové čtvrti)
  • Konzultační činnost v oblasti technických řešení (decentrální energetika) pro města a obce, ale i soukromý sektor
  • Tvorba návrhu technických řešení a inovací u svěřených projektů
  • Sledování trendů a identifikace potřeb koncových uživatelů pro použití nejnovější poznatků vědy v oboru
  • Spolupráce s ostatními členy v týmu řešící energetické simulace a modely

Očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektroenergetiky anebo podobném technickém oboru
  • Teoretické znalosti i praktické zkušenosti v oblasti obnovitelných zdrojů a nové energetiky se zaměřením na fotovoltaiku, akumulaci energie a chytré sítě (min 3 roky praxe)
  • Schopnost samostatné práce a možná později i schopnost organizace práce nejenom sobě, ale i jiným (při společné práci na projektu)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka pro práci na mezinárodních projektech i komunikaci uvnitř mezinárodního týmu
  • Schopnost prezentovat výsledky nejenom své ale i výsledky týmu, ke kterému budete patřit
  • Základní znalost IT (MS Office), výhodou znalost některého ze simulačních programů pro FV systémy (PVSOL, PVSyst, Homer, RetScreen…)
  • Chuť inovovat a pracovat nerutinně
  • Zkušenosti s projekcí (výhodou)

Nabízíme:

  • Práce v moderní budově v klidném prostředí nedaleko Prahy (možnost využití sdílené dopravy)
  • Zajímavé a inovativní prostředí na pomezí akademie a firemního prostředí
  • Plný nebo částečný úvazek (min. 0,8)
  • Pestrou pracovní náplň vyžadující kreativní přístup
  • Možnost realizace vlastních nápadů a osobního rozvoje
  • Nadstandardní platové podmínky
  • Uplatnění znalostí a zkušeností v oblasti metodologie sociálního výzkumu a řízení projektů
  • Práce v přátelském kolektivu (společné snídaně, sportovní události, firemní večírky a teambuilding) a k tomu všemu káva (a bublinková voda) zdarma
  • Kids and dogs friendly office
  • Flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, jazykové kurzy a další vzdělávání
  • 30 dní dovolené
  • Možnost v rámci projektů cestovat do zahraničí a účastnit se českých i mezinárodních konferencí
  • Lokalita: Buštěhrad u Kladna

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Kladno
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..