předvýběr.cz

Elektrikář - Benátky nad Jizerou

Zveřejněno 02.05.2022

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi přední světové výrobce kompozitních brusných, rozbrušovacích, řezných, vrtacích a orovnávacích nástrojů i systémové poskytovatele nástrojů a strojů pro stavební průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrikář.

Náplň práce:

  • Preventivní prohlídky a pravidelná údržba strojů a zařízení
  • Zajišťování kontinuálního provozu strojů, zařízení a instalací
  • Operativní řešení poruch a výpadků elektrozařízení
  • Vypracování hlášení o průběhu směny, zpětná vazba nadřízenému
  • Spolupráce s týmem strojní údržby a kolegů z výrobního úseku

Požadujeme:

  • SŠ nebo vyučení v elektrotechnickém oboru
  • Praxe v oboru
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu
  • Měření v elektronice, znalost řídících systémů strojů, vyhláška 50/78 §6
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení 32 000 Kč – 38 000 Kč
  • Náborový příspěvek
  • Pololetní prémie až 75% mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1 100 Kč
  • Závodní stravování + stravenky 100 Kč
  • Kartu eBenefit – 300Kč/měsíc
  • Odměny při životních/pracovních výročích až 10 000 Kč
  • Místo výkonu práce: Benátky nad Jizerou

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..