předvýběr.cz

Číšník / Servírka (Špindlerův Mlýn)

Zveřejněno 31.05.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá hotelnictvím a pohostinstvím, hledáme vhodného kandidáta na pozici Číšník / Servírka (Špindlerův Mlýn).

NÁPLŇ PRÁCE BUFETOVÉHO ČÍŠNÍKA / SERVÍRKY:

  • Obsluha hostů
  • Odnášení použitého nádobí ze stolů a po odchodu hostů příprava stolu pro nově příchozí
  • Úklid restaurace a příprava na další snídaně či večeře
  • Pomáhání s doplňováním nápojů, pokrmů a zajišťování dostatku čistého nádobí

NÁPLŇ PRÁCE A LA CARTE ČÍŠNÍKA / SERVÍRKY:

  • Poskytování detailnějších informací o jednotlivých vínech a pomáhání klientům s výběrem
  • Udržování pořádku v restauraci
  • Spolupráce se skladníkem hotelu na správném zásobování střediska a fasování zboží
  • Při pořádání eventů pomáhání s doplňováním nápojů, pokrmů a zajišťování dostatku čistého nádobí
  • V době večeří pomáhání s výdejem nápojů svým kolegům z bufetové restaurace, pokud to situace umožňuje

POŽADUJEME:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Praxi v F&B samozřejmě vítáme, především na pozici a la carte obsluhy. Na bufetovou restauraci však hledáme i absolventy, kteří právě dokončili školu, a chtějí se věnovat svému oboru
  • Domluvit se s hostem anglicky či německy je velkým bonusem

NABÍZÍME:

  • Práci v designovém 4hvězdičkovém hotelu s nádherným výhledem na údolí sv. Petra
  • Dlouhodobý pracovní poměr
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou po uplynutí zkušební doby
  • Cenné zkušenosti
  • Balíček OREA benefitů po zkušební době (pobyty na všech hotelech OREA pouze za 270 Kč/os./noc, cafeteria systém, skipasy na přilehlé sjezdovky zdarma, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1300 - 1500 Kč měsíčně dle typu ubytování
  • Nově vybavené fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Mzdové ohodnocení dle praxe a dovedností – upřesníme si na případném pohovoru.
  • Při úspěšném absolvování zkušební doby nabízíme náborovou odměnu ve výši 20 000 Kč
  • Místo výkonu práce: Špindlerův Mlýn

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Trutnov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..