předvýběr.cz

Business analytik k softwaru pro řízení finančních rizik

Zveřejněno 04.05.2022

Pro našeho klienta, menší inovativní společnost, která se zabývá řízením finančních rizik, hledáme spolupracovníka na pozici Business analytik k softwaru pro řízení finančních rizik

Hledáme samostatného, spolehlivého a loajálního spolupracovníka, který se chce dále rozvíjet a který raději vymýšlí nové věci, než mechanicky realizuje předepsané postupy.

Naším klientem je společnost, která vyvinula již 6. generaci svého specializovaného finančního softwaru CADCalc® Market, který je určen pro profesionální správu portfolia, řízení tržních rizik, řízení aktiv a pasiv a řízení likvidity. CADCalc® Market umožňuje například evidenci obchodů, výpočet cash flow, měnové pozice, likvidního a úrokového gapu, čistého úrokového výnosu, Value at Risk, nastavení limitů, oceňování portfolia, tvorbu a výpočet stresových scénářů, tvorbu regulatorních reportů Liquidity Coverage Ratio a Net Stable Funding Ratio. CADCalc® Market je možné využít i jako treasury management systém.

Náplň práce:

  • Spolupráce na rozvoji softwaru CADCalc® Market
  • Strukturování problémů a následná formulace softwarového zadání
  • Komunikace zadání s programátorem a následná kontrola softwarového řešení
  • Tvorba manuálů k softwaru

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického/matematického směru
  • Analytické myšlení – schopnost analyzovat a strukturovat problémy
  • Komunikativnost
  • Dobrá znalost angličtiny pro komunikace s klienty, čtení a vytváření manuálů

Výhodou je:

  • Praxe na analytické pozici
  • Základní znalost programovacích jazyků (MS SQL, C#)
  • Schopnost marketingové podpory produktů (prezentace softwarů potenciálním klientům, psaní nabídek apod.).
  • Znalost fungování a oceňování finančních derivátů (např. forwardů, FRA, opcí apod.).
  • Zkušenosti z bankovnictví, především z oblastí ALM a/nebo řízení rizik

Nabídka:

  • Zázemí mladého, dynamického a přátelského kolektivu
  • Individuální přístup
  • Profesní růst
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • Firemní benefity (podíl na zisku, placené přesčasy, stravenky, penzijní připojištění po 1 roce trvání zaměstnání, 1 týden dovolené navíc po 2 letech trvání zaměstnání)
  • Místo výkonu práce – full remote (zázemí v kanceláře na Praze 5 - Košíře)
  • Možnosti nástupu ihned/dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Provize z prodeje, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..