předvýběr.cz

Úvěrový specialista

Zveřejněno 27.03.2024

Pro našeho klienta, český fond kvalifikovaných investorů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Úvěrový specialista.

Náplň práce:

  • Samostatná koordinace úvěrových případů
  • Zpracování posouzení žádostí o podnikatelské úvěry + schvalování žádostí
  • Vyhodnocování finančních plánů klientů, posouzení zajištění úvěrů, spolupráce na přípravě úvěrových smluv a související dokumentace
  • Souběžné vedení několika případů od počáteční schůzky s obchodními partnery a následnou koordinací zainteresovaných právníků, daňových poradců, bankéřů atp.
  • Průběžný reporting řídícím partnerům fondu
  • Pomoc s organizací určitých pravidelných činnosti ve vztahu k fondu

Požadujeme:

  • Praxi nebo znalosti v oblasti úvěrů, finančního poradenství, investic atp.
  • Zkušenosti na obchodní pozici
  • Znalost zajišťovacích instrumentů a schopnost jejich aktivního navržení a posouzení
  • Schopnost vnímání úvěrových případů v kontextu potenciálních rizik
  • Reprezentativní vystupování
  • Práce v terénu i v kanceláři
  • Proaktivní přístup, samostatnost, odpovědnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Práce na živnostenský list nebo na HPP
  • Služební telefon a notebook za účelem účasti na schůzkách
  • Možnost kariérního růstu na větších projektech
  • Možnost práce na HO dle individuální domluvy
  • Lokalita: kanceláře na Praze 2, práce na území celé ČR, ale zejména v Praze a Čechách

Benefity