předvýběr.cz

Operátor výroby

Zveřejněno 13.11.2020

Pro našeho klienta, výrobce plastových dílů pro různá odvětví (automotive, vlaky, světelnou i chladící techniku atd.) dodávající produkty světově známým zákazníkům, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor výroby.

Náplň práce

Denně budete provádět montáž výrobků (lepení, nýtování, šroubové spoje), dokončovací práce a balení hotových výrobků. Především budete dělat:

  • Montáž výrobků v kusové a malosériové výrobě
  • Ruční dokončovací práce
  • Finální kompletace a kontrola výrobků
  • Balení a příprava distribuce výrobků

Požadujeme

  • SOU/SŠ (vhodné i pro šikovné absolventy)
  • Manuální zručnost, smysl pro detail, pečlivost
  • Ochota pracovat na 2 směny (6 - 14, 14- 22), pondělí-pátek
  • Zkušenost z montáže velkou výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí malosériové výroby
  • Odměňování dle schopností a zkušeností, nadstandartní ohodnocení přesčasů
  • Obědy s příspěvkem zaměstnavatele v areálu firmy nebo stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Další benefity (jazykové vzdělávání, firemní akce, vánoční poukázka, čaj a káva pro všechny zaměstnance zdarma a další benefity)
  • Místo výkonu práce: Brno - Slatina

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou