předvýběr.cz

Operátor/ka skladu

Zveřejněno 04.09.2020

Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 29 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce produktů spotřební elektroniky a počítačového příslušenství, hledáme vhodné kandidátky na pozici: Operátor/ka skladu.

Požadujeme

  • Výuční list
  • Znalost práce s PC (včetně manipulace se čtečkou)
  • ŘP sk. B
  • Praxe na pozici skladníka výhodou
  • Dobrý zdravotní stav
  • Samostatnost a zodpovědnost

Náplň práce

  • Manipulace s ručním paletovým vozíkem
  • Vyskladňování a zařazování zboží, skladové služby
  • Expedice a příjem zboží
  • Závoz zboží zákazníkům v Praze a okolí

Nabízíme

  • Možnost ubytování
  • Zázemí stabilní české společnost
  • Motivační ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity, stravenky 100Kč
  • Nové prostory, které mají umělé i denní osvětlení, sociální zázemí na úrovni
  • Pracovní doba Po-Pá
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce Říčany u Prahy - vzdálenost 15 min od vlaku (spojení v průměru každých 15 minut, či dopravní dostupnost pražskou příměstskou dopravou

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou