předvýběr.cz

Řezník

Zveřejněno 28.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním služeb při zpracování masa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řezník.

Vhodné i pro absolventy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Bourání vepřových půlek a hovězích čtvrtí
  • Kostění a následná úprava

POŽADUJEME

  • Vyučení v oboru – výhodou
  • Praxe v oboru – vítána
  • Časovou flexibilitu
  • Potravinářský průkaz – výhodou
  • Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME

  • Nadstandardní platové ohodnocení – úkolová mzda až 47 000 Kč
  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí čistě české firmě s 18 – letou tradicí v oboru
  • Možnost práce na zajímavých a nadstandardně placených zakázkách v zahraničí
  • (Skandinávie)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování (ubytování zajištěno)
  • Příspěvek na cestování
  • Pracoviště: Praha - Modletice, Blovice, Planá nad Lužnicí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.