předvýběr.cz

IT Support

Zveřejněno 25.10.2019

Pro našeho klienta, dodavatele parkovacích a vjezdových systémů, turniketů a vstupenkových systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Support.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Příprava a instalace PC
  • Technická podpora zákazníkům
  • Nasazení a konfigurace SW na koncová zařízení
  • Výjezdy k zákazníkům

POŽADUJEME

  • Logické uvažování
  • Dokončené SŠ s maturitou v oboru elektro nebo IT
  • Znalost OS Windows na pokročilé úrovni (instalace, řešení problémů, PowerShell – výhodou)
  • Základní znalost síťové komunikace
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technických dokumentací
  • Znalost MySQL a C# výhodou, nikoli podmínkou
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu učit se
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Vhodné i pro studenty a absolventy

NABÍZÍME

  • Práci na zkrácený úvazek nebo HPP ve stabilní české firmě s 25 letou tradici
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Proplacení stravného a cestovních nákladů v rámci výjezdů
  • Odborné vzdělávání
  • Možnost domluvy flexibilní pracovní doby
  • Technické zabezpečení
  • Místo výkonu práce Brno