předvýběr.cz

Automechanik nákladních vozidel

Zveřejněno 16.03.2020

Pro našeho klienta, autorizovaného dealera značky Mercedes-Benz, hledáme do servisního centra na Praze-východ, vhodného kandidáta na pozici Automechanik nákladních vozidel.

Náplň práce

  • Servisní prohlídky – údržba vozidel
  • Záruční i pozáruční opravy
  • Práce s diagnostikou (dle znalostí)
  • Aktivní spolupráce s přijímacími techniky, mechaniky

Požadujeme

  • Odborné vyučení v oboru
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Ochotu vzdělávat se dále v oboru
  • Čistý trestní rejstřík
  • Praxe na pozici automechanika (výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. C (výhodou)

Nabízíme

  • Jistotu ve stabilní firmě s 25letou historií
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovanou stravu ve firemní kantýně, nápoje na pracovišti
  • Zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
  • Možnost zaměstnaneckého leasingu
  • Jazykové kurzy AJ/NJ
  • Finanční dar za odpracované roky ve společnosti, životní jubilea, narození dítěte
  • Místo výkonu práce: Praha východ – Zápy