předvýběr.cz

Montážní/servisní technik

Zveřejněno 20.05.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, montáží a servisem schodišťových zdvižných plošin, sedaček a stropních zvedacích zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Montážní/ Servisní technik.

Náplň práce

  • Montáž, plánovaná údržba a nahlášené opravy u klientů

Požadavky

  • Vzdělání technického směru – elektro (vyhláška č. 50) výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Práce na HPP/ IČO
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební automobil a telefon
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: svěřený region (Královohradecký a Pardubický)

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou