předvýběr.cz

iOS Developer

Zveřejněno 25.04.2019

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje datová centra a optimalizuje serverové řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici iOS Developer.

Náplň práce

  • Vývoj nativních aplikací pro iPhone, iPad, Apple Watch, případně i pro Mac

Požadujeme

  • Aktivní znalost vývoje v jazyce Swift
  • Min. 2 roky praxe s programováním ve Swift
  • Znalost nativních frameworků od Apple (UI Kit, Cocoa atd.)
  • Znalost frameworků třetích stran (Realm, SnapKit, Alamofire, Firebase atd.)
  • Znalost architektury MVC a MVVM
  • Pasivní znalost Objective-C – výhodou
  • Přehled v aktuálních trendech ve vývoji aplikací pro Apple zařízení
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Tvořivou a samostatnou práci na HPP v čistě české společnosti s 21 – letou tradicí v oboru
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Rozmanitou práci na vícero interních i zakázkových projektech, které budete řešit od začátku až do konce
  • Možnost ovlivnit celý cyklus produktu od počátečního návrhu architektury až po konečné vydání aplikace na App Store
  • Příležitost stát u zrodu špičkových mobilních a cloudových aplikací pro globální trh
  • Zábavný a přátelský kolektiv
  • Možnost přivést si do práce svého psího kamaráda
  • 25 dní dovolené
  • Notebook (dle výběru)
  • Multisport kartu
  • Relax koutek
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Homeoffice – dle domluvy
  • Firmou hrazené kurzy AJ
  • Příspěvek na stravování
  • Kávu a ovoce na pracovišti zdarma
  • Místo výkonu práce: Brno