předvýběr.cz

Hlavní účetní - Brno

Zveřejněno 23.06.2021

Pro našeho klienta, významnou osivářskou firmu s tradicí již od roku 1995, která zajišťuje celý proces výroby osiv a sadby a obchoduje v regionu střední Evropy, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní.

Vaše náplň práce

  • Vedení a rozvoj ekonomického oddělení - tým 3 lidí
  • Odpovědnost za kompletní vedení účetnictví a výpočet daní
  • Pravidelné výkazy DPH, kontrolní hlášení
  • Řízení splatnosti pohledávek a závazků
  • Komunikace s auditorem, daňovým poradcem, finančním úřadem, bankami
  • Zpracování účetních uzávěrek a výkazů, dohled nad inventurami, evidence majetku
  • Nastavení a optimalizace interních ekonomických procesů, odpovědnost za vytváření a aktualizaci směrnic

Očekáváme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • 3 roky praxe v oboru
  • Dobrá znalost účetních předpisů, daňových zákonů
  • Aktivní znalost účtování, kontrola účtování dle zákonných požadavků (obchodně-výrobní společnost, zahraniční obchod)
  • Organizační schopnosti, odpovědnost, flexibilita, pozitivní přístup, schopnost motivovat
  • Zkušenosti s vedením účetnictví/ekonomického úseku ve větší výrobní společnosti
  • Výhodou zkušenosti s programem ABRA Flexi (Flexibee)

Nabízíme

  • Práce ve stabilní a trvale se rozvíjející společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Plat 40 – 60 000 Kč (dle zkušeností)
  • Samostatnost v rozhodování a utváření interních procesů, nastavení koncepce ekonomického úseku
  • Stravné
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené, 13.plat
  • Pružná pracovní doba
  • Služební telefon a notebook
  • Nástup možný ihned
  • Kanceláře: Brno - Slatina