předvýběr.cz

Rozpočtář-ka – Přípravář-ka

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výstavbou montovaných halových objektů nebo jejich částí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář-ka – Přípravář-ka.

Náplň práce

  • příprava kompletních cenových nabídek do výběrových řízení a kontrola jejich správnosti
  • zpracování realizačního rozpočtu
  • technická příprava 2-4 stavebních projektů
  • tendrování subdodavatelů (poptávky, vyhodnocení dílčích výběrových řízení)
  • práce s výkazy výměr, přehledovými tabulkami v systému BUILD power
  • práce s výkresy, zejména realizační a dílenskou výrobní dokumentací
  • komplexní nastudování zadávací projektové dokumentace každé stavby
  • příprava podkladů vedoucímu pracovníkovi k jednání s investory
  • jednání se subdodavateli, projektanty, příp. dalšími subjekty stavby
  • zajištění a kompletace závěrečné dokladové části a dokumentace projektu
  • spolupráce s ostatními pracovníky technického oddělení (přípraváři, rozpočtáři)

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání stavebního směru (výhodou)
  • zkušenosti v oblasti ocelových konstrukcí, fasádních a střešních plášťů průmyslových objektů
  • kompletních stavebních prací (velká výhoda, není podmínka)
  • technická odbornost v oblasti stavebnictví na dobré úrovni
  • dobrá znalost stavebních výkresů
  • dobrá znalost trhu stavebních firem, stavebních materiálů a výrobků
  • dobrá znalost práce na PC – AutoCAD podmínkou, BUILD power apod. výhodou
  • schopnost zorganizovat si práci
  • komunikativnost – častá komunikace s projektanty a subdodavateli
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • plynulá čeština slovem i písmem

Nabízíme

  • práce ve stabilní stavební společnosti fungující více jak 15 let na stavebním trhu
  • dobré finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • po zkušební době systém měsíčních odměn a systém provizí
  • roční odměny dle výkonu v průběhu roku
  • týden dovolené navíc po 5 odpracovaných letech u firmy, 3 dny na zdravotní volno
  • pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou
  • vzdělávací kurzy dle možností, firemní akce
  • možnost seberealizace a zapojení se do odborné diskuze, možnost vznášet návrhy a inovace
  • místo výkonu práce: Brno