předvýběr.cz

Referent/ka orgánu sociálně - právní ochrany dětí

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/ka orgánu sociálně - právní ochrany dětí

Náplň práce

Kompletní výkon přenesené působnosti na úseku agendy sociálně - právní ochrany dětí podle zákona č.359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, na území obce s rozšířenou působností.

Požadavky na nabízenou pozici

  • odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
  • orientace v zákonech č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů; č. 89/2012 Sb., občanský zákoník; č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
  • zvláštní odborná způsobilost na úseku sociálně právní ochrany dětí výhodou
  • psychická odolnost vůči zátěži a stresu
  • praxe v sociální oblasti zejména při výkonu SPOD výhodou
  • místní znalost sociální sítě výhodou
  • samostatná organizace práce
  • dobré komunikační schopnosti, odpovědnost, schopnost se rozhodnout
  • ochota k dalšímu vzdělávání
  • dobrá znalost práce na PC (minimálně Word, Excel, Outlook, Internet)
  • řidičský průkaz skupiny B a ochota doplnit si referentské zkoušky výhodou, ne podmínkou
  • způsobilost k právním úkonům
  • morální a trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • možnost využití poukázek Tiket Benefits na sportovní, kulturní, zdravotní a společenské aktivity
  • zázemí otevřeného a klientsky orientovaného úřadu
  • příspěvek na rekreaci nezaopatřených dětí zaměstnanců
  • možnost využití celé řady akreditovaných odborných kurzů a školení
  • bezplatné periodické lékařské prohlídky
  • příspěvek na životní pojištění
  • možnost využití podnikového rekreačního zařízení
  • místo výkonu práce: Slaný