předvýběr.cz

Asistentka

Zveřejněno 10.10.2022

Pro našeho klienta, českou společnost, která působí v oblasti výstavby systémů ochrany majetku a osob, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentka.

Náplň práce:

  • Každodenní administrativní agenda společnosti
  • Komunikace s klienty, dodavateli a partnery
  • Efektivní tvorba písemností s využitím nástrojů MS Office
  • Zpracování podkladů pro porady vedení a účast na těchto poradách
  • Organizace společensko-pracovních jednání vedení společnosti
  • Komunikace s kolegy napříč společností
  • Průběžná aktualizace webových stránek společnosti a její prezentace
  • Monitoring veřejných zakázek prostřednictvím obchodního věstníku nebo NEN
  • Kompletace podkladů a finalizace nabídek pro účely výběrových řízení
  • Příprava podkladů pro účetní oddělení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Angličtina na úrovni B2 – komunikace s partnery a klienty v mluvené i písemné podobě
  • Aktivní znalost českého jazyka a bezvadný písemný projev
  • Vynikající znalost MS Office, vysoká uživatelská zkušenost
  • Řidičský průkaz skupiny B a zkušenost s provozem v Praze
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Preciznost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené společnosti
  • Práci na plný či zkrácený úvazek
  • Podíl na hospodářském výsledku společnosti formou mimořádné odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky z FKSP na prázdninové pobyty dětí až do výše 70 % ceny
  • Možnost zvýhodněné půjčky na řešení bytové situace
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Notebook a mobilní telefon s možností neomezeného čerpání datových služeb
  • Vstup na klubové patro O2 arény v rámci kapacity pronajatých míst
  • Přátelský kolektiv a podporu kolegů
  • Termín nástupu ihned/dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Vysočany