předvýběr.cz

Servisní a aplikační technik

Zveřejněno 19.03.2024

Pro našeho klienta, specializovanou firmu zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů pro vysokorychlostní frézování neželezných kovů a plastů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní a aplikační technik.

NÁPLŇ PRÁCE:

V oblasti servisu (tvoří cca 75% náplně práce):

  • Výjezdy na servisní zásahy/ pravidelné údržby/ instalace strojů v CZ a SK
  • Vzdálená podpora zákazníka (Telefon, Teamviewer)
  • Diagnostika zdroje problému ve stroji
  • Cenové nabídky na servis
  • Repasy strojů a příslušenství
  • Evidence servisů a repasů v systému

V oblasti aplikací (tvoří cca 25% náplně práce):

  • Podpora zákazníků s frézováním, dávkováním, výběrem nástrojů, řezných podmínek
  • Tvorba nových výrobků (využívané jako naše reklamní předměty), vzorkování pro zákazníky

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti s diagnostikou a opravami strojů
  • Manuální zručnost
  • Vzdělání v elektro oblasti a znalost frézování/strojírenství výhodou
  • AJ nebo NJ – nutná komunikativní úroveň – písemnou i mluvenou formou (přímá Komunikace s kolegy/ dodavateli/ zákazníky v zahraničí)
  • Nutná samostatnost, angažovanost, pečlivost, touha řešit a dotahovat věci do konce
  • Prozákaznicou orientaci

NABÍZÍME:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Slušné platové ohodnocení dle zkušeností
  • Přátelské a neformální zázemí malé rodinné společnosti, která velmi dbá na kvalitu vztahů, férový přístup a dobrou atmosféru
  • Mobilní telefon a notebook
  • Automobil na servisní výjezdy po dohodě k použití i pro soukromé účely
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 % ze mzdy
  • Vánoční prémie a další finanční bonusy
  • Diety v případě delších výjezdů
  • Pravidelné odborné školení
  • Pružnou pracovní dobu – dle domluvy
  • 2 sick days za rok
  • Dovolenou navíc (po určité době trvání pracovního poměru)
  • Vstupní školení v České republice případně v Německu
  • Firemní aktivity
  • Podpora rozvoje a vzdělávání
  • Pracovní doba 8:00 - 16:30
  • Nástup: nástup možný ihned
  • Pracoviště: Brno