předvýběr.cz

Elektromontér - servisní technik

Zveřejněno 15.05.2019

Pro našeho klienta, dodavatele parkovacích a vjezdových systémů, turniketů a vstupenkových systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromontér - servisní technik.

Náplň práce

  • Instalace parkovacích a vstupních systémů u klienta
  • Komunikace s klientem při předání díla
  • Zajišťování oprav u klientů
  • Pravidelné servisní prohlídky u klientů
  • Zodpovědnost za materiálové zajištění zakázky
  • Cestování po cele ČR
  • Práce na dílně při přípravě zakázek
  • Pomoc při expedici zařízení zákazníkům

Požadavky

  • Min. vyučen v oboru Elektromechanik, SŠ – výhodou
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Vyhláška č. 50
  • ŘP sk. B - výhodou
  • Čtení technické dokumentace
  • Časová flexibilita, ochota cestovat po celé ČR
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Práci na HPP v stabilní české firmě s 25 letou tradici
  • Slušné platové ohodnocení (fix + přesčasy)
  • Firemní vůz pro prac. účely, mobilní tel.
  • Příspěvek na stravování
  • Proplácení stravného a cestovních výdajů v rámci výjezdů