předvýběr.cz

Pracovník technické podpory

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem specializovaného software pro oceňování nemovitostí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník technické podpory.

Náplň práce

  • Komunikace s uživateli při řešení jejich dotazů (email, telefon).
  • Předkládání požadavků zákazníka na změny software.
  • Tvorba uživatelské dokumentace a testovacích scénářů.
  • Kontrola kvality nových verzí našich produktů.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání, ideálně technického směru (obor stavebnictví výhodou).
  • Pozice vhodná i pro absolventy.
  • Zkušenosti ze stavebnictví či realitní praxe výhodou.
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC v prostředím Windows.
  • Ochotu učit se nové věci.
  • Dobré komunikační schopnosti (v českém jazyce).
  • Proklientský empatický přístup, trpělivost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost.

Nabízíme

  • Příjemný pracovní kolektiv. Práce v malém týmu.
  • Možnost profesního růstu v oblasti oceňování nemovitostí.
  • Flexibilní pracovní doba. Možnost občasné práce z domova.
  • Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, 13. plat.
  • Práci na plný úvazek na dobu neurčitou.
  • Příjemné pracovní prostředí v blízkosti stanice metra (stanice Vysočanská).
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Vysočany

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.