předvýběr.cz

Odborný poradce pro zemědělce v oblasti odrůd

Zveřejněno 11.02.2020

Pro našeho klienta, osivářskou společnost s dlouholetou tradicí, která zastupuje významný sortiment odrůd pšenice ozimé, ječmene jarního, ječmene ozimého, hrachu a dále, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Odborný poradce pro zemědělce v oblasti odrůd.

Náplň práce

  • Budete zjišťovat potřeby svých zákazníků a budovat s nimi dobré vztahy
  • Taktéž budete navštěvovat podniky ve svém regionu a informovat je o našich produktech
  • Vaším úkolem bude studovat podklady k odrůdám, aby se z Vás co nejdříve stal odborník (máme široké portfolio produktů)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalosti v rozsahu minimálně střední zemědělské školy - budete pracovat v oblasti odrůd, musíte mít na čem stavět
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Potřebu vzdělávat se v oboru

Nabízíme

  • Práci pro zahraniční firmu se stabilním zázemím
  • Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
  • Podíl na hospodářském výsledku
  • Cestovné navýšené oproti státem stanoveným tarifům
  • V prvním roce 4 týdny, po 1 roce navýšení na 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou po odpracování
  • Auto k osobním účelům, mobil, notebook
  • Možnost odborného růstu – odborné a jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Jižní Morava

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.