předvýběr.cz

Obchodně technický zástupce - Brno

Zveřejněno 05.02.2020

Pro našeho klienta, významného dodavatele strojně-technologických zařízení pro zpracování plastů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Obchodně technického zástupce - Brno.

Náplň práce

  • Prodej strojů a strojně technologických zařízení na přidělených trzích
  • Pravidelný kontakt se zákazníky a s dodavateli
  • Zabezpečení technické dokumentace
  • Administrativa spojená s obchodními případy

Požadavky

  • Min. SŠ technického směru – ideálně strojní
  • Aj příp. NJ na komunikativní úrovní (každodenní komunikace s dodavateli, školení v zahraničí apod.)
  • Ochota cestovat i do zahraničí
  • Obchodní praxe výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek při dlouhodobé nemoci
  • Telefon, NB
  • Po zapracování služební automobil k soukromým účelům
  • Fixní plat + provize
  • Místo práce - Brno

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.