předvýběr.cz

Provozní manažer/ka

Zveřejněno 11.06.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se zajištěním komplexní provozní správy budov a výrobních provozů, zahrnující úklidové služby, péči o zeleň, letní a zimní údržbu komunikací a technologické čištění, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Provozní manažer/ka pro oblast okresů Praha západ a Kladno.

Náplň práce

  • zodpovědnost za provozní a ekonomické řízení střediska a svěřených zakázek
  • řízení práce na svěřených zakázkách, přímé řízení úklidových pracovníků na zakázkách
  • naplnění byznys plánu a jeho pravidelné vyhodnocování
  • provádění zákonných školení BOZP
  • zajišťování dodržování technologických postupů a firemních standardů, kontrola kvality prováděných služeb
  • udržování kontaktů s představiteli klientů a koordinace poskytovaných služeb
  • spolupráce s oddělením řízení lidských zdrojů, osobní účast na pohovorech s uchazeči, zodpovědnost za proškolení nových zaměstnanců
  • administrativa spojená s provozem střediska (evidence docházky, plán dovolených, pracovní neschopnosti…)
  • ostatní povinnosti (objednávky spotřebního materiálu na zakázky, podklady pro zpracování mezd, zpracování objednávek, podklady k fakturaci, účast na poradách apod.)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (management, ekonomika, administrativa)
  • výhodou bude znalost prostředí úklidových služeb
  • dobré organizační schopnosti jsou podmínkou
  • schopnost vedení podřízených pracovníků různých vzdělanostních úrovní
  • obsluha PC – střední uživatelská znalost programů MS Office, internet
  • praxe v řídící pozici (vedení 5-20 pracovníků)
  • aktivní řidič skup. B podmínkou

Nabízíme

  • osobní vůz – možnost využívání i pro soukromé účely
  • notebook
  • mobilní telefon
  • pracovní poměr
  • 4 týdny dovolené + 5x sick days
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • občerstvení na pracovišti (nápoje)
  • místo výkonu práce ČR, pravidelné pracoviště Kladno