předvýběr.cz

Technik - konstruktér

Zveřejněno 19.12.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkami stavebních ložisek, dilatačních závěrů a ostatních výrobků koncernu na český stavební trh, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik/Konstruktér.

Náplň práce

  • Samostatná tvorba, úprava, aktualizace výkresů a další výrobní dokumentace dle požadavků a návrhů zákazníka
  • Technická podpora klientů a investorů
  • Komunikace se zahraniční výrobou
  • Konzultace technického provedení projektu s klienty a projektanty
  • Samostatné vedení zakázek a péče o zakázky po technické stránce – po zapracování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - v oboru stavebnictví, popřípadě strojírenství
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Výborná znalost práce v programu AutoCAD a MS Office - podmínkou, SolidWorks - výhodou
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ (slovem i písmem), druhý z uvedených jazyků bude výhodou
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, spolehlivost, důslednost, časová flexibilita a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Práce na HPP v zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Platové ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Podnětnou práci v příjemném kolektivu
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Hrazené školení v rámci odborného rozvoje
  • Výborná dostupnost pracoviště (MHD)
  • Nástup: dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno