předvýběr.cz

Manažer kybernetické bezpečnosti

Zveřejněno 04.04.2019

Pro našeho klienta, sdružení vysokých škol a Akademie věd České republiky, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy, datové úložiště, prostředí pro spolupráci a nabízející širokou škálu služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Manažer kybernetické bezpečnosti.

Náplň práce

  • provoz a rozvoj systému ISMS
  • správa bezpečnostní dokumentace systému ISMS
  • realizace školení uživatelů v oblasti bezpečnosti

Požadujeme

  • analytické schopnosti a logické myšlení
  • VŠ se zaměřením na IT
  • základní znalost práva, především oblast regulatorní legislativy
  • schopnost samostatné a týmové spolupráce
  • schopnost kontinuálního vzdělávání
  • komunikační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • možnost zaučení
  • odborný růst v oboru
  • pružná pracovní doba
  • zajímavé pracovní podmínky
  • místo výkonu práce: Praha 6 – Dejvice
  • práci na HPP

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.