předvýběr.cz

Obchodník – výzkumné a laboratorní náčiní

Zveřejněno 03.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, působící na trhu s výzkumným a laboratorním náčiním již od roku 2004, hledáme Obchodníka – výzkumné a laboratorní náčiní.

Náplň práce

  • Časté cestování po větších českých městech, setkávání se se současnými klienty, vystavování produktů na vědeckých konferencích.
  • Hledání vhodných nástrojů pro řešení problémů, které mají naši zákazníci. Komunikace s dodavateli, objevování nových cest, vysvětlování, co nabízíme a dotáhnutí obchodu.
  • Občas uvedení nových přístrojů na trh. Ochota (a schopnost) porozumět novým technologiím a přístupům, schopnost to později předat dále novým zákazníkům.
  • Jednou za čas vyjet do zahraničí – na školení, za dodavateli či na setkání celé firmy (hlavně Německo, Polsko, Maďarsko, Slovensko, případně Francie a Anglie).
  • Nabízíte naši pomoc univerzitním pracovníkům, výzkumným ústavům i farmaceutickým společnostem. Mezi hlavní pilíře naší práce patří biotechnologické zařízení pro laboratorní zvířata, jejich chovné technologie a dále přístroje pro výzkum in-vitro a in-vivo. Samozřejmostí jsou pak naše služby ohledně pomoci s výběrem vhodného přístroje, konzultace a pak pochopitelně případný potřebný servis.

Požadujeme

  • Better than good English – you will need it half of your time
  • Dobré povědomí o medicíně, biologii a biochemii (praxe či vzdělání)
  • Odřídit cestu po D1 tam i zpět
  • Schopnosti obchodníka přitáhnout zákazníka a zároveň dotáhnout obchod
  • Přijmeme talentovaného absolventa i zkušeného obchodníka

Nabízíme

  • Peníze (fix 30-40 000 Kč + provize z obchodu)
  • Firemní zázemí – kancelář, marketing, počítač, telefon, auto
  • Dlouhodobou spolupráci v mladém týmu a malé firmě s vizí do budoucna
  • Ochotu tě naučit a poskytnout všechno, co budeš potřebovat
  • Flexibilní pracovní doba (8 hodin denně), home office možný
  • Kancelář Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.