předvýběr.cz

Referent nabídek pro nová zvedací zařízení

Zveřejněno 21.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou jeřábů a zdvihací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Referent nabídek pro nová zvedací zařízení.

NÁPLŇ PRÁCE

  • tvorba nabídek nových zařízení
  • komunikace s klienty pro upřesnění potřeb a parametrů
  • zjištění zpětné vazby na zaslanou nabídku a případné úpravy
  • cílem je získání objednávky/zakázky

POŽADUJEME

  • min. SŠ technického směru, elektro nebo strojírenský obor – výhodou
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici z prostředí strojních zařízení
  • výborné komunikativní dovednosti
  • ŘP sk. B – výhodou
  • základní znalost AJ, popřípadě NJ (písmem – čtení katalogů, mail)
  • komplexní znalost MS Office (Word, Excel, …)
  • komunikativnost uvnitř kolektivu i směrem k zákazníkům
  • znalost technické dokumentace a čtení technických výkresů

NABÍZÍME

  • zajímavou, perspektivní práci na HPP ve stabilní, rostoucí firmě
  • slušné platové ohodnocení (fix - dle pracovních zkušeností + přesčasy)
  • odměny na konci roku – dle zisků firmy
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • neustálý odborný růst
  • moderní čisté pracoviště
  • závodní stravování a příspěvek na stravování
  • krytí nákladů spojených s případnými výjezdy ke klientům (diety, phm)
  • firemní akce pro zaměstnance
  • spol. místnost a fitness v zázemí firmy
  • místo výkonu práce Brno

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.