předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro Moravu

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z leaderů v Evropě v oblasti výroby a prodeje značkových psacích potřeb, hledáme kandidáta či kandidátku na pozici: Obchodní zástupce pro region Morava.

Náplň práce

  • Péče, poradenství a rozvoj našich zákazníků v regionu
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Rozšiřování distribuce – aktivní prodej, prezentace produktů, merchandising
  • Spolupráce na marketingových aktivitách – POS, výlohy
  • Reporting návštěv
  • Participace na vývoji, plánování produktů a rozvoji značky
  • Správa e-shopů – příprava podkladů pro prezentaci

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe jako obchodní zástupce výhodou
  • Obchodní dovednosti, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení a výborné prezentační dovednosti, pozitivní přístup
  • Dobré znalosti PC (MS-Office – excel, power point, word)
  • Řidičský průkaz skupiny B, akceptaci služebních cest
  • Znalost anglického jazyka – slovem/písmem
  • Schopnost a ochotu učit se novým věcem
  • Cílevědomost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní firmě s tradicí více než 160 let
  • Prostředí příjemné firemní kultury
  • Přátelský team
  • Firemní vůz pro soukromé využití
  • Výkonnostní bonusy
  • Místo výkonu práce: Brno a okolí