předvýběr.cz

Projektant elektro

Zveřejněno 03.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá montážemi trakčního vedení, vyhřívání výhybek a dalšími montážemi speciálních elektro zařízení pro železnici a MHD v Čechách i ve světě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant elektro.

Náplň práce

  • Tvorba technické dokumentace v souladu s normami
  • Účast na projektech se zaměřením na drážní řídicí systémy pro tramvaje, trolejbusy i dráhy a také silnoproudou kabeláž a její jištění (napájení topení výhybek, osvětlení stanic)
  • Účast na technických jednáních s projektovými manažery
  • Účast na tvorbě konceptu řešení a přípravě podkladů pro nabídky a kalkulace
  • V případě potřeby pracovní cesty k zákazníkovi, případně přímo účast na stavbě jak v rámci ČR, tak po Evropě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku – silnoproud
  • Výhodou znalost z oboru procesní automatizace
  • Znalost německého, anglického, francouzského nebo ruského jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
  • Osvědčení o kvalifikaci dle vyhl. 50/1978 Sb.
  • Alespoň základní znalosti/zkušenosti v oblasti dimenzování transformátorů, ochranných prvků, kabelů, zkratových výpočtů
  • Znalost některého z CAE systémů (používáme ECSCAD)
  • Orientace v technických normách
  • Zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • Příjemný přátelský tým
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Cafeteria
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky
  • Sídlo společnosti: Praha – Kobylisy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.