předvýběr.cz

Přijímací technik

Zveřejněno 12.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je autorizovaným dealerem značky Mercedes-Benz, hledáme do servisního centra na Praze-východ vhodného kandidáta na pozici Přijímací technik.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Zpracování zakázek servisu – normování, příprava k fakturaci
  • Práce s katalogem náhradních dílů
  • Práce s katalogem časových norem výrobce
  • Vedení týmu mechaniků, komunikace se zaměstnanci

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi automechanika, nebo přijímacího technika v oboru
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivý přístup k práci

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Motivační platové ohodnocení začínající od 38.000,- Kč
  • Nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Výhodný zaměstnanecký operativní leasing, sleva na firemní výrobky
  • Zaměstnanecké peněžní dary u příležitosti významných životních událostí
  • Místo výkonu: Praha-východ

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.